Електричні


У даній категорії немає товарів.

Електровелосипеди - це байки, оснащені електричним мотором і дозволяють переміщатися по місту з досить великою швидкістю, не витрачаючи при цьому величезних зусиль. Вони підійдуть людям, які не хочуть потіти з ранку перед роботою, крутячи педалі, або пенсіонерам, які ведуть активний спосіб життя.

Заряджаються від акумулятора, тобто від звичайної електромережі. Дозволяють уникнути томління в пробці - ви легко зможете обігнати повільно повзе потік автомобілів. Для їх водіння не потрібні права. І найприємніше - на електровелосіпеді можна долати великі відстані без почуття втоми або дискомфорту.

Чи відчуваєте, що вам не вистачає швидкості? Втомилися крутити педалі і приїжджати на роботу в мокрій майці? Тоді читайте далі і знайомтеся з новим захопленням міських жителів усього світу, електровелосипед.

У Європі, наприклад, в деяких містах, трапляються затори навіть на велодоріжках через величезної кількості велосипедистів.

Чому зручно?

Головна відмінність електровела від звичайного - це наявність акумулятора, який заряджається від побутової мережі. Ви можете їздити в двох режимах - використовуючи електродвигун або крутячи педалі, якщо села батарея, або вам хочеться розім'ятися. Для водіння електровелосипедів не потрібні права, а управляти ними може будь-хто! Вони служать відмінним рішенням для людей у ​​віці або мають травми, або фізично погано підготовленим.

Якими вони бувають

Електровелосипеди відрізняються один від одного, в основному, розміром коліс і вагою. Деякі моделі - справжні важковаговики (від 20 до 50 кг). Колеса, як правило, мають діаметр 16 і 20 дюймів. Електровели бувають складними, але якщо ви плануєте перевозити на ньому вантажі, пасажирів або кататися по нерівних дорогах, краще вибрати великі моделі з цільної рамою. Для літніх людей рекомендуються моделі з хорошими, можливо, передньою і задньою, підвісками для комфортного подолання нерівностей на дорогах.

Акумулятор

Гальма

Абсолютно всі електровелосипеди обладнані гальмами. Їх вигляд залежить від потужності моторам. До 350 Вт вам буде досить V-brake, для моделей з потужністю 350 Вт - обов'язкова наявність дискового гальма, для 500 Вт - двох дисків.

Купуючи електровелосипед, ви забуваєте про багато проблем, з якими стикаються любителі класики - це важкі підйоми в гору, тривалі дистанції і низька швидкість. Крім цього, ви сміливо можете брати пасажира, перевозити невеликі вантажі. Електровели - відмінний варіант для тих, хто не хоче втомлюватися в дорозі або звик завжди їздити на роботу в брюках і сорочці, які неодмінно помнуться, якщо ви будете крутити педалі міського велосипеда.