Про нас

Велосипеди, помічені як Author Gang, вперше з'явилися в нашій пропозиції в 2002 році. Ми вважаємо, що з поступовим розширенням окремих модельних рядів було б непогано створити окрему колекцію велосипедів. Тому в 2010 році ми представили концепцію AGang як бренд одиночного велоспорту. Перша колекція складалася з 23 колишніх і нових моделей.

За останні 5 років багато з AGang було успішним. Найважливішим успіхом було створення сильного центру розробки продукції під керівництвом Яромира Шпешні. Досвід його гонщика, технічні знання і важка робота завжди були рушійною силою всього AGang. Другим великим перевагою була співпраця з Яном Мокяком, дизайнером придворних велосипедів AGang, творцем всіх рекламних та інформаційних матеріалів, пов'язаних з AGang. Недоліком всієї колекції AGang була її надмірна протяжність.

Рішення цього конфлікту ми знайшли в поєднанні всіх позитивних факторів як від AGANG, так і від автора. Особливо конкретні концепції, такі як повна підвіска байків Cult, Ninja, а тепер і в основному Patriot. У 2014 році автор вперше набуває платформу Patriot для кастомной моделі Epoque. Все це виникло на семінарі з розробки та тестування, який називався AGang Laboratory. Коротше АГ лаб. Велике спасибі за ефективний і успішний запуск лабораторії AG у співпраці з Технічним університетом в Ліберці. Тому в 2015 році ми вирішили повністю сконцентруватися на просуванні лабораторії AG і реалізувати успішні проекти під дахом батьківського бренду - Author, де з'явився AGang.

Ми раді сказати, що спільна робота з оригінальною креативною командою AGang не закінчується, і навпаки набуває абсолютно нову динаміку і інтенсивність. Поєднання кращого від обох брендів призведе до ще більш сильного продукту і особистого досвіду автора.

Крім моделей з повною підвіскою, BMX і Freestyle MTB, ми використовували надійні, позитивно оцінені технології і геометрію рами на велосипедах Gangsta, Nikita, Capo і Angel. Результатом є покращений набір - все вступні моделі 24 ", 26", 27,5 ", 29" і ASL. Patriot, Ninja, Exe, Pimp і новий Su-Mo, які використовують технології AG lab, будуть позначені як «AG lab», тепер під маркою Author. Доброю новиною є скорочення багатьох типів велосипедів, які пропонує компанія Universe Agensy. 92 Авторські моделі в 2014 році скоротилися до 79, а з 33 AGang залишилося 13. Загальний обсяг 125 моделей зменшений до 92. Ми впевнені, що наша пропозиція буде більш затребуваним і легко презентабельним для кінцевого покупця.

У той же час ми створюємо більше простору для кращого спілкування та подання AUTHOR в цілому. Інформаційні матеріали для дилерів, рекламні Матеріали для громадськості і створення нових веб-сайтів будуть наступними кроками для поліпшення впізнаваності бренду автора.

Один світ, один бренд, одна розробка. AUTHOR.